O nás Akce Koncepce Aktuálně Dny radosti Zájmové činnosti pro předškoláky Fotogalerie

Dny radosti

 

Výlety a exkurze

Výlety dle aktuální nabídky cestovní kanceláře Trysk. Například indiánská vesnice, Divadlo Spejbla a Hurvínka v Praze, Divadlo rozmanitostí v Mostě, zámek Ploskovice, zámek Děčín, Planetárium v Teplicích, Doksy – Máchovo jezero, ZOO v Děčíně, Ústí n.L., Vaňov – vodopády, Muzeum železnice v Praze,  Skanzen v Zubrnicích, Ostrá – historická vesnice, návštěva pekárny v Chabařovicích, Držovice – kozí farma, návštěva dětského oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, Lesopark Chomutov, Lesní obora Mstišov, návštěva lesní školky

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Dny radosti

Karneval, oslava Dne dětí, bobování na Komáří Vížce, Podzimníčkův poklad, Sluníčkový den, Pyžamkový den, Kloboučkový den, Kytičkový den,  Jablíčkový den, Čarodějnický den,
Den profesí, Pirátský den …

 


 

 Zapojení do různých soutěží

Ve sběru papíru, o titul „Zelená škola“, výtvarné soutěže, „Malý cyklista“ v jízdě na kole, florbalový turnaj, hasičská soutěž „Plamínek“

 

 

 

Účast na kulturních akcích

kino Hraničář,  vánoční tvoření dětí s rodiči a ke Dni matek, vánoční a jarní koncerty žáků ZUŠ Chabařovice, dopravní hřiště v Krásném Březně, slavnostní rozloučení s předškoláky se zábavným programem, Divadlo rozmanitostí v Mostě, Muzeum Ústí nad Labem, akce s policií, vystoupení dětí na Velikonočním a Vánočním jarmarku, při rozsvěcení vánočního stromu, zapojení do projektu „Mezi námi“ – spolupráce seniorů a dětí z MŠ – vzájemné návštěvy a tvoření, vystupování dětí dvakrát ročně s kulturním programem v Domu s pečovatelskou službou a Domu pokojného stáří sv. Ludmily v Chabařovicích, Severočeské divadlo  v Ústí nad Labem,

getdata2.php

 

 

 

Spolupráce s rodinou
 
Příprava karnevalových masek, oblečení pro dny radosti a na vystoupení dětí, vánoční a velikonoční výzdoba, výroba nejhezčí čarodějnice, oblíbené pohádkové bytosti, symbolu třídy, rodiče uspořádali na podzim Drakiádu pro děti, pomoc při drobných opravách, úklidu školní zahrady, sponzorské dary, vánoční tvoření s rodiči, zábavné odpoledne s rodiči, účast rodičů na akcích MŠ, … 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 Divadélka a zábavné pořady v MŠ

Sváťovo dividlo, Divadlo na cestách, Divadlo Krabice Teplice

 

 

 

 Spolupráce se ZŠ Chabařovice

Besedy s p. řed. a p. uč. 1. třídy ZŠ, psycholožkou z PPP Ústí nad Labem, Evropské dny v KD Zátiší, návštěva 1. třídy a školní družiny v ZŠ Chabařovice, společné akce MŠ a ZŠ, společná divadla a výlety,

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Vánoční a jarní fotografování

                                                                    

© PCSAgency | WSDesign.cz | WSHosting.cz | NetCzech.cz - Katalog.NetCzech.cz | TeleSiP.cz | WSData.cz