O nás Akce Koncepce Aktuálně Dny radosti Zájmové činnosti pro předškoláky Fotogalerie

Dny radosti

 

Výlety a exkurze

Výlety dle aktuální nabídky cestovní kanceláře Trysk. Například indiánská vesnice, Divadlo Spejbla a Hurvínka v Praze, Divadlo rozmanitostí v Mostě, zámek Ploskovice, zámek Děčín, Planetárium v Teplicích, Doksy – Máchovo jezero, ZOO v Děčíně, Ústí n.L., Vaňov – vodopády, Muzeum železnice v Praze,  Skanzen v Zubrnicích, Ostrá – historická vesnice, návštěva pekárny v Chabařovicích, Držovice – kozí farma, Pohádková stezka v Hrobčicích, návštěva dětského oddělení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, Lesopark Chomutov, Lesní obora Mstišov, návštěva lesní školky

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Dny radosti

Barevný rok- Sluníčkový den, Bramborový den, Dýňový den, Mráčkový den, Sněhulákový den, Travičkový den, Duhový den, Pruhovaný den, Pyžamkový den, Kloboučkový den, Kytičkový den,  Jablíčkový den, Čarodějnický denDen profesí, Pirátský den …   Pohádkový rok, Podzimníčkův poklad, Mikulášská nadílka, Vánoční tvoření, bobování na Komáří Vížce, Karneval, Velikonoce na plotě, Poklad víly Jarněnky, Čarodějnické putování, Láskovník, Den dětí, Rozloučení s předškoláky a se školním rokem. Tvoření s rodinnými příslušníky- témata: Znak třídy, Moje nejoblíbenější hračka, pohádka, Moje město, Barvy. 

 

 

 Zapojení do různých soutěží

Výtvarné soutěže, „Malý cyklista“ v jízdě na kole, florbalový turnaj, hasičská soutěž „Plamínek“

 

 

 

Účast na kulturních akcích

Kino Hraničář, naučné a zábavné programy v MŠ- Balónková Evička, divadélka, kouzelníci, vánoční tvoření dětí s rodiči,  vánoční a jarní koncerty žáků ZUŠ Chabařovice, dopravní hřiště v Krásném Březně, slavnostní rozloučení s předškoláky se zábavným programem, Divadlo rozmanitostí v Mostě, Muzeum Ústí nad Labem, akce s policií, vystoupení dětí na Velikonočním a Vánočním jarmarku, Vítání občánků, při Rozsvěcení vánočního stromu, zapojení do projektu „Mezi námi“ – spolupráce seniorů a dětí z MŠ – vzájemné návštěvy-  osobní a online (v době covidu) a tvoření, vystupování dětí dvakrát ročně s kulturním programem v Domu s pečovatelskou službou a Domu pokojného stáří sv. Ludmily v Chabařovicích, keramika v DDM v Ústí nad Labem, zapojení do Projektu České obce sokolské „Se Sokolem do života“- cvičení ve Sportovní hale Chabařovice, Severočeské divadlo  v Ústí nad Labem,

getdata2.php

 

 

 

Spolupráce s rodinou
 
Příprava karnevalových masek, oblečení pro dny radosti a na vystoupení dětí, vánoční a velikonoční výzdoba, výroba nejhezčí čarodějnice, oblíbené pohádkové bytosti, symbolu třídy, rodiče uspořádali na podzim Drakiádu pro děti, pomoc při drobných opravách, úklidu školní zahrady, sponzorské dary, vánoční tvoření s rodiči, zábavné odpoledne
s rodiči, účast rodičů na akcích MŠ, … 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

 Divadélka a zábavné pořady v MŠ

Sváťovo dividlo, Divadlo na cestách, Divadlo Krabice, Divadlo Na klice, Divadlo Šikulka, Štěpánčino divadlo, naučné programy 

 

 

 

 Spolupráce se ZŠ Chabařovice

Besedy s p. řed. a p. uč. 1. třídy ZŠ, psycholožkou z PPP Ústí nad Labem, Evropské dny v KD Zátiší, návštěva přípravné, 1. třídy a školní družiny v ZŠ Chabařovice, společné akce MŠ a ZŠ, MŠ a ZUŠ společná divadla a výlety,

 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

 

Vánoční a jarní fotografování

                                                                    

© PCSAgency | WSDesign.cz | WSHosting.cz | NetCzech.cz - Katalog.NetCzech.cz | TeleSiP.cz | WSData.cz